گیرنده دیجیتال وایرلس ios و اندروید

گیرنده دیجیتال وایرلس ios و اندروید مدل وای فای مای جیکا wi tv mygica یکی از با کیفیت ترین گیرنده های دیجیتالی موجود در بازار می باشد. این محصول برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios مناسب است.


گیرنده-دیجیتال-وایرلساین محصول بدون نیاز به هیچ گونه اینترنت اعم از 3g،4g، وای فای و ... قادر به دریافت سیگنال و انتقال آن به گیرنده دیجیتال می باشد. کافیست آنتن دستگاه را به دستگاه های مورد نظر خود مانند موبایل و تبلت اندرویدی یا آیپد و آیفون خود متصل نمایید. گیرنده دیجیتال موبایل آیفون برنامه های مورد علاقه شما را ضبط می نماید که این یک ویژگی بسیار عالی به شمار میرود.
گیرنده-دیجیتال-iosاین گیرنده دیجیتال موبایل را حتی میتوان به آنتنهای دیگر نیز وصل نمود. به وسیله ی کابل یو اس بی میتوانید این گیرنده دیجیتال موبایل را به یک منبع شارژ وصل نمایید تا قادر به استفاده از آن برای چندین ساعت باشید. برای راه اندازی و نصب این دستگاه بر روی دستگاه مورد نظرتان ابتدا بسته به نوع سیستم عاملی که استفاده می نمایید از گوگل پلی یا اپ استور برنامه ی witv viewer را دانلود و نصب نمایید.


گیرنده-دییجتال-موبایل-آیفون


بعد از نصب برنامه، wifi دستگاهتان و گیرنده دیجیتال را روشن نموده و از لیست شبکه های فعال وای فای دستگاهتان گزینه ای که مربوط به این گیرنده دیجیتال است را انتخاب نمایید. سپس نرم افزار witv viewer را باز نموده و در قسمت تنظیمات کانالها را اسکن نمایید و پس از پایان اسکن کانالها بر روی کشور محل سکونت خود قادر به شبکه ها و برنامه های تلویزیونی خواهید بود. این دستگاه به مدت 2 ساعت شارژ میشود و تا 3 ساعت میتوانید از آن استفاده نمایید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت