چرا کاور باران کالسکه بخریم؟

 از بهترین روز های سال، روز های شاداب بهار می باشد که هوا بسیار با طراوت و لذت بخش بوده  و بخصوص برای مادرانی که نوزادی در خانه دارند می تواند بهترین زمان برای بیرون رفتن از خانه و لذت بردن از این هوای لذت بخش می باشد.

 

 

 

اما یکی از مشکلاتی که معمولا در این روزها با آن مواجه می باشیم، رگبار های ناگهانی می باشد که می تواند در مدت زمان اندکی همه جا را خیس کند، حال اگر در این روز بارانی شما با کودک خود که در کالسکه می باشد بیرون از منزل باشید می تواند مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد.

 

 

 

اما ما به شما پیشنهادی می کنیم که می تواند کمک بسزایی برای مادرانی باشد که تمایل به گردش بردن یا همراه بردن کودک خود با کالسکه دارند، کاور باران کالسکه کودک، محصولی با طراحی هوشمندانه که می تواند در روزهای بارانی کمک بسزایی به مادران داشته باشد.

 

 

 

اگر شما نیز تمایل دارید که کودک خود را با کالسکه به بیرون از منزل ببرید اما همواره از بارش های جوی در هراس هستید که مبادا شما را غافل گیر کند، ما به شما خرید کاور باران کالسکه را پیشنهاد می کنیم.

 

 

 

اما اگر شما تا بحال با این محصول آشنایی نداشته اید با ما همراه باشید با معرفی مختصری از این محصول که می تواند کمک بسزایی به خانواده هایی باشد که کودکی در خانه دارند.

 

 

 

کاور باران مخصوص کالسکه کودک تک سبد، محصولی با طراحی خاص و کاملا کاربردی که می تواند بر روی انواع کالسکه با تنوع مدل مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این محصول با استفاده از پلاستیک بسیار مرغوب و با کیفیت تهیه شده است.

 

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های این کاور پلاستیکی کالسکه دور دوزی های بسیار محکم آن می باشد، در پشت این کاور یک عدد جیب نیز در نظر گرفته شده است تا بتوانید برخی وسایل مورد نیاز خود را در داخل آن قرار دهید.

 

 

 

برای مشاهده این محصول و خرید کاور کالسکه بچه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان