میهمانی شاد و متفاوت با توپ جادویی رقص نور گوشی

اگر از مهمانی های روتین و تکراری خسته شده اید و دنبال راهی برای متفاوت کردن میهمانی و هم چنین شاد شدن آن هستید٬ پیشنهاد ما به شما خرید توپ رقص نور گوشی است.


توپ جادویی رقص نور

 

این وسیله کوچک و کاربردی در یک چشم به هم زدن یک میهمانی ساده و تکراری را به ک میهمانی شاد و به یادماندنی برا همه یعنی هم میهمانان و هم میزبان تبدیل میکند‌. این وسیله نسبت به دستگاههای رقص نور لیزری مزیت ها ی زیادی دارد؛ یکی از این مزایا قیمت آن است که نسبت به دستگاههای رقص نور لیزری بسیار پایین است٬ دیگری وزن کم این دستگاه است٬ وزن این توپ رقص نور تنها ۱۵ گرم است و شما به راحتی میوانید٬ آن را باخود به میهمانی ببرید و میهمانی را به یاماندنی٬ متفاوت و شاد کنید٬ این شادی بهترین هدیه ای است که میتوانید به عزیزانتان هدیه دهید.

 

توپ جادویی رقص نور گوشی

 

این دستگاه قابل اتصال به تلفن همراه و یا هروسیله دیگری که خروجی usb دارد٬ است و هم چنین دستگاههایی که دارای درگاه میکروusb است٬ هم وصل میشود٬ چون یک سری otg دارد. توپ جادویی رقص نور انرژی خود را از طریق گوشی یا هر وسیله ای که به آن متصل شده٬ فراهم میکند٬ توان مصرفی این دستگاه ۴ وات است و با ولتاژ ۵ ولت کار میکند. 

 

توپ رقص نور یو اس بی

 

نصب این دستگاه بسیار آسان است٬ نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد٬ و همه افراد قادر به نصب آن هستند٬ پس با استفاده از این دستگاه بدون نیلز به تخصص و مهارت نورپردازی کنید. برای نصب دستگاه فقط باید آن را به تلقن همراه یا هروسیله الکترونیکی ک دارای خروجی usb متصل کنید٬ و با آن میهمانی را شاد و متفاوت کنید. این دستگاه مناسب جهت مراسمات مختلف مانند٬ عروسی٬ جشن تولد٬ سالگرد ازدواج و حتی مناسب برای دکوراسیون و اتاق خواب کودک است٬ این بازی رنگها برای کودکان جذابیت خاصی دارد و آنهارا خوشحال میکند.

 

خرید توپ رقص نور گوشی

 

این دستگاه به شکل نیم کره است این نیم کره دارای ابعاد 42*38 میلی متر است و ساخته شده از پلاستیک و مانند کریستال است. چراغهای led دستگاه به وسیله موتور داخل دستگاه شروع به نور پردازی میکنند و روی این چراغها یک رویه مشجر شفاف قرار گرفته٬ که با عبور این نورها از خود جو میهمانی را تغییر میدهد و فضا را بانشاط میکند. توپ جادویی رقص نور با تغییر رنگ همزمان و بازی رنگها ٬ نورهای رنگی شادی را ایجاد میکند٬ که حس زنده بودن رابه میهانی تزریق میکند٬ این دستگاه جهت ایجاد نشاط و رنگ درمانی موثر است.

 

رقص نور گوشی usb

 

با خرید توپ جادویی رقص نور تنها به قیمت ۳۹۰۰۰ تومان میهمانی خودرا متفاوت و شاد کنید.


قیمت:39000 تومان

خرید