مشخصات هدفون پشت گردنی بی سیم

هدفون گردنی به  خاطر طراحی خاصشان همیشه مورد توجه و استقبال زیاد ورزشکاران قرار گرفته‌اند. لذت شنیدن متفاوت یک موسیقی را تجربه کنید.

هدفون گردنی هویت


 وزن کم این هدفون و نداشتن سیم برای اتصال، در دست و پای ورزشکار قرار  نمی گیرد و به او این امکان را می دهد تا هر نوع حرکتی را در حین گوش دادن به موسیقی انجام دهد.


هدفون گردنی بی سیم

هدفون گردنی با استفاده بلوتوث اتصال خود را دستگاه تلفن همراه برقرار می‌ کنند و تنها با یک کابل کوتاه به عنوان دو گوشی به دیگر متصل می شوند.

هدفون پشت گردنی بلوتوثی

عموما در این از هدفون ها، ایرفون های آهنربایی هستند که سیم ایرفون های آن قابل تنظیم و به راحتی به بدنه متصل می شوند.

دارای بدنه ای با انعطاف پذیری بالا طراحی می شوند.

هدفون گردنی خرید هدفون گردنی قیمت هدفون گردنی فروش هدفون گردنی هدفون گردنی ارزان هدفون دور گردنی هدفون گردنی رم خور هدفون گردني هدفون پشت گردنی هدفون گردنی ال جی هدفون گردنی تسکو هدفون گردنی سامسونگ هدفون گردنی سونی هدفون گردنی جبرا هدفون دورگردنی ارزان هدفون پشت گردنی ارزان انواع هدفون گردنی هدفون بلوتوثی گردنی هدفون پشت گردنی بی سیم هدفون پشت گردنی بلوتوثی هدفون گردنی بی سیم هدفون گردنی بلوتوثی هدفون گردنی وایرلس هدفون گردنی هویت"

 هدفون گردنی وایرلس در تماس با عرق بدن مقاوم است و دچار هیچگونه مشکلی نخواهد شد.


هدفون بلوتوثی گردنی

هدفون گردنی بلوتوثی با  باتری قابل شارژ کار میکنند که توان این باتری بیش از 6 ساعت است و قادر به پخش پیوسته موسیقی است.


انواع هدفون گردنی

 در باتری این هدفون ها از فناوری فست شارژ استفاده شده  که زمان زیر شارژ بودن دستگاه را به شدت تقلیل داده و استفاده از آن را راحت تر کرده است.


هدفون پشت گردنی ارزان


قیمت 169.000تومان

خرید محصول