محصولات متنوع فیروزه کوبی اصفهان

محصولات متنوع فیروزه کوبی اصفهان

فیروزه کوبی یک هنر اصیل ایرانی است و آثار زیبایی از آن در میان صنایع دستی دیگر به چشم می خورد. سنگ های فیروزه که از معادن استخراج می شوند، برخی از آنها دچار شکستگی ها و خرد شدگی می شوند.


فیروزه کوبی


هنرمندان فیروزه کوب این سنگ های اصل و مرغوب را تهیه کرده و به کارگاه های خود می برند و روی محصولات مسی خود با چسب مخصوص و با ظرفات کنار هم قرار می دهند و نهایتا به آن پلی استر می زنند.


فیروزه کوبی


در صورتیکه از صاحبان مشاغل و صنایع هستید و قصد دادن هدایای تبلیغاتی را دارید، هدیه تبلیغاتی فیروزه کوبی اصفهان می تواند بهترین هدیه باشد.

در این مقاله سعی داریم که با چند نمونه از محصولات فیروزه کوبی شما را آشنا کنیم تا در زمان خرید بتوانید تصمیم بهتری برای انتخاب محصول بگیرید.


فیروزه کوبی

 

شکلات خوری فیروزه کوبی 16 سانتی

شکلات خوری یکی از ظروف دکوراتیو و پذیرایی پرمصرف در بین ایرانیان می باشد. این شکلات خوری فیروزه کوب ارتفاع 16 سانتیمتر و و قطر دهانه ی آن 8 سانتیمتر بوده و دارای وزن 231 گرم می باشد.

 

فیروزه کوبی

 

گلدان فیروزه کوبی 14 سانتی

گلدان صراحی فیروزه کوبی، نیز یکی از آثار متنوع این شاخه می باشد. ارتفاع این گلدان 14 سانتیمتر و قطر دهانه ی آن 5 سانتیمتر می باشد. وزن این گلدان نیز 165 گرم است.


فیروزه کوبی

 

آجیل خوری فیروزه کوبی 9 سانتی

یکی دیگر از ظروف پرمصرف و در بین ایرانیان ظروف آجیل خوری است. که مخصوصا در عید نوروز و شب یلدا و دیگر مراسم پارسی بسیار از آن استفاده می شود. معمولا اکثر خانم ها از ظروف کریستال استفاده می کنند اما اگر شما دارای سلیقه خاص و هنرمند هستید این آجیل خوری می تواند انتخاب خوبی باشد.

این آجیل خوری دارای ارتفاع 9 سانتیمتر و قطر دهانه ی آن 8 سانتیمتر می باشد.


فیروزه کوبی

 

شکلات خوری فیروزه کوبی 20 سانتی

این شکلات خوری شبیه همان شکلات خوری 16 سانتی است منتهی ارتفاع این شکلات خوری 20 سانتیمتر و قطر دهانه ی آن 10 سانتیمتر می باشد.


فیروزه کوبیبرای دریافت قیمت ظروف فیروزه کوبی اصفهان روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر و خرید