قیمت و خرید بهترین پرده توری ایرانی

یکی از بهترین لحظاتی خواب در فصول گرم سال، صبح هنگام که هوا دارای طراوت و خنکای خاصی می باشد و لذت خواب شیرین را برای ما دوچندان میکند، برای رسیدن به این هدف نیاز به باز گذاشتن درب یا پنجره ها می باشد اما وای از زمانی که یک پشه وارد بشود و لذت این خواب شیرین را از شما بگیرد.

 

 


خرید درب توری مگنتیک میتونه کمک بسزایی به شما بکنه تا از این خواب شیرین بدون دردسر و اذیت شدن بهرمند شوید. حاا با خرید و نصب این پرده توری براحتی از خنکای دم صبح در فصل تابستان بهرمند شوید و بخوابید.

 


تفاوت این درب توری با نمونه ها قدیمی، استفاده از مگنت ها برای بسته شدن سریع درب میباشد که به همین دلیل است که با وجود بار بودن درب و پنجره ها، خشره ای وارد ساختمان شما نمی شود.

 


 

این مدل پرده توری آهنربایی دارای شرایطآسان برای تردد می باشد و بدون نیاز به استفاده از دست براحتی می توانید از آن عبور کنید و خیلی سریع درب در پشت سر شما بسته می شود که به دلیل طراحی خاص آن بوده.

 

 


مگنت های مورد استفاده در این درب های توری باید دارای  قدرت چسبندگی فوق العاده بالایی  باشند تا بلافاصله بعد از تردد بسته شوند ومانع از نفوذ حشرات به داخل منزل شیود. در صورت استفاده از این درب برای ورودی ساختمان به شما نوید می دهیم حتی کودکان شما نیز میتوانند براحتی از آن عبور کنند.

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

با خرید درب توری آهنربایی در پایان فصل گرم براحتی می توانید آنرا از چهار چوب جدا کرده و مورد شستشو قرار دهید تا برای استفاده مجدد آماده شود.

 


آسان مش، برند محبوب ایرانی در زمینه تولید محصولات کاربردی و خلاقانه می باشد که به دلیل استفاده از متریال با کیفیت و اصل، محصولاتی در کلاس کیفیت جهانی تولید نموده است.