فروش ویژه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

 با توجه به مشکلات به وجود آمده در آب شرب و کم شدن کیفیت آن، خیلی از مردم رو به سوی دستگاه های تصفیه آب آورده اند. اما دستگاه های تصفیه آب در قیمت های متفاوتی موجود است. در این مقاله شما را با دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان آشنا می کنیم.


تصفیه آب خانگی


این دستگاه تصفیه آب از برند SWS می باشد که در دو مرحله تصفیه آب را انجام می دهد. آب در مرحله ی اول از یک لایه ی سرامیکی عبور می کند و در مرحله ی دوم از یک لایه ی با پوشش نانو عبور می کند.


تصفیه آب خانگی


این دستگاه دو فیلتر قوی دارد. یک فیلتر آن از نوع نانو KDF می باشد و یک فیلتر دیگر نیز از نوع کارتریج سرامیکی می باشد. این دو فیلتر را می توانید شستشو دهید و تا چندین مرتبه از آن استفاده کنید.


تصفیه آب خانگی


برای شستشوی این فیلترها نیازی نیست از فرد متخصص کمک بگیرید و یا تکنیسین را خبر کنید. خودتان به تنهایی می توانید آن را تعویض کرده و یا شستشو دهید.


تصفیه آب خانگی


این دستگاه تصفیه آب دو خروجی دارد. یک خروجی دارای فیلتر بوده و آبی که از آن خارج می شود آب تصفیه شده است. یک خروجی دیگر بدون فیلتر است و آب معمولی از آن خارج می شود که مخصوص شستشو است.


تصفیه آب خانگی


دوره عمر این دستگاه تصفیه آب به طور متوسط 10 هزار لیتر آب می باشد و هیچ نیازی نیز به برق و باتری ندارد. و با انرژی مکانیکی کار می کند. این دستگاه تصفیه آب تا 99 درصد آلودگی ها را از آب جدا می کند.


تصفیه آب خانگیبرای مشاهده این محصول روی لینک زیر کلیک کنید.

 قیمت: 29000 تومان


تصفیه آب خانگی