سلامتی و خواب راحت در تابستان با لامپ حشره کش برقی

یکی از دغدغه های مادرانی که دارای کودکان خردسال هستند در فصل تابستان، ترس از گزش حشرات موذی می باشد و خطر ابتلا به بیماری های مختلف.
خواب راحت کودکان در برای والدین بسیار اهمیت دارد، زیرا هورمون رشد در هنگام خواب شبانه ترشح می شود و امری ضروری برای رشد صیح کودکان می باشد.
اما حشرات موذی در تابستان با گزش مداوم و ایحاد سر و صدا خواب راحت را سلب می کند و نیاز به استفاده از یک راه حل برای خلاص شدن از شر حشرات امری ضروری می باشد.
یکی از بهترین انواع حشره کش ها برای خانه هایی که فرزند خردسال دارند، حشره کش های برقی می باشند که نسبت به حشره کش های شیمیایی دارای عوارض کمتری می باشد.اگر به دنبال خرید یک حشره کش برقی خوب می باشید پیشنهاد ما لامپ حشره کش برقی می باشد که بدون داشتن عوارض جانبی به شما کمک می کند از شر حشرات خلاص شوید.
مکانیسم عملکرد این حشره کش به این صورت می باشد که با تولید نور بنفش رنگ موجب جذب حشرات به خود شده و در اثر حرارت تولیدی توسط این لامپ و اصابت حشرات با آن، از بین می روند.لامپ حشره کش برقی جدید، علاوه بر اینکه به عنوان یک حشره کش مورد استفاده قرار می گیرد می تواند به عنوان یک چراغ خواب با نور لایت مورد استفاده قرار گیرد.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

خرید