سفره قلمکار اصل و باکیفیت چه خصوصیاتی دارد؟

قلمکاری یکی از صنایع دستی معروف و جهانی شهر اصفهان است که طرفداران بسیاری دارد و هنردوستان بسیاری که از سراسر ایران و جهان به این شهر سفر می کنند،  به محصولات قلمکاری نیز علاقمند می شوند.


سفره


شاید برای بسیاری از شما این سوال پیش آمده باشد که یک پارچه قلمکار چه خصوصیاتی دارد  و چگونه می توان یک سفره قلمکاری باکیفیت خریداری کرد؟


سفره قلمکاری


متخصصان صنایع دستی و گردشگری با مطالعه پیشینه این هنر ظریف و زیبا به این نتیجه رسیدند که  پارچه قلمکاری باید از جنس پنبه باشد تا کیفیت لازم برای پیاده سازی هنر را داشته باشد.


قلمکاری


رنگ هایی که روی پارچه پیاده می شود باید کاملا طبیعی باشند تا بیانگر این هنر اصیل و کهن باشند. نکته سوم این است که طرح های مختلفی که روی پارچه پیاده می شود که از جمله آنها می توان به بته جقه اشاره کرد، باید با استفاده از شابلون چوبی روی پارچه انجام شود.


اصفهان


در یک پارچه قلمکاری وقتی تعداد رنگ ها بالا برود، قیمت و ارزش پارچه هم بالاتر خواهد رفت چون تعداد رنگ بالا بیانگر وقت و دقت بیشتری است که روی این هنر گذاشته شده است و همچنین لازم است نفرات بیشتری روی این پارچه کار کنند.


هنر قلمکاری


فروش پارچه قلمکار در انواع و اقسام فروشگاه ها به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود. فروشگاه اینترنتی تک سبد صنایع دستی و پارچه قلمکار خود را با کیفیتی تضمینی و با قیمتی مقرون به صرفه به مشتریان عرضه می کند.


قیمت سفره قلمکاری


ابعاد پارچه و سفره قلمکار تک سبد 100*100 سانتی متر است و کاربردهای مختلفی از جمله تزئین، سفره، نگهداری نان وغیره دارد.


فروش سفره قلمکاری


قیمت سفره قلمکاری اصل اصفهان در تک سبد: 39000 تومان

خرید محصول