ساعت مچی دخترانه مارک دار

خرید مچی دخترانه مارکدار برای همه دخترانی که تمایل به خرید انواع ساعت مچی دخترانه داشته و می خواهند زیبا ترین ساعت مچی های دخترانه مارک دار را خرید نمایند نوصیه ما به شما این است که در خرید ساعت مچی دخترانه مارک دار با ما همراه شده و جدید ترین ساعت مچی های دخترانه را خریداری نمایید.

 

یکی از ساعت مچی های جدید فروشگاه ساعت مچی مردانه کاسیو اس شاک رنگی است که ساعتی اسپرت با صفحه نمایش بسیار زیبا با نمایشگر های آنالوگ و دیجیتال است . بدنه و دستبند این ساعت از نوعی پلاستیک فشرده و مقاوم شده است که در دو رنگ زیبا و خاص زرد و قرمز موجود است.

 

خرید اینترنتی ساعت مچی مردانه کاسیو اس شاک رنگی

ساعت مردانه casio s-shock

به همراه جعبه ساعت مچی

s-shock

 

در هنگام سفارش رنگ ساعت مچی خود را مشخص نمایید.

از ویژگی های ساعت مچی اسپرت و ورزشی کاسیو اس شاک می توان به دوزمانه بودن ساعت و داشتن کرنومتر ،چراغ صفحه نمایش و نشانگر تاریخ و روز های هفته اشاره نمود تنها کاری که برای خرید ساعت مچی ورزشی casio s-shock انجام دهید این است که رنگ ساعت خود را انتخاب نموده و سپس سفارش خود را یا به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت نمایید .

 

new casio

 

طلاعاتی در مود ساعت مچی مردانه casio s-shock :

  • اطلاعات کلی: ساعت مچی مردانه casio s-shock
  • رنگ بدنه : پلاستیک فشرده قرمز و زرد
  • مشخصات دستبند : دستبند پلاستیک فشرده قرمز و زرد
  • توضیحات بیشتر:ساعت مچی مردانه  casio s-shock خرید ساعت مچی اسپرت خاص و متفاوتی است که به صورت اینترنتی خرید و به صورت پستی دریافت مینمایید.
  • به همراه جعبه

در هنگام سفارش رنگ ساعت مچی خود را مشخص نمایید.

 

casio

ساعت مچی مردانه ورزشی کاسیو اس شاک

ساعت مچی اسپرت مردانه casio s-shock

به همراه جعبه ساعت مچی

در هنگام سفارش رنگ ساعت مچی خود را مشخص نمایید.

yellow watch

در هنگام سفارش رنگ ساعت مچی خود را مشخص نمایید.

ساعت مچی مردانه خود را از بین معروف ترین مارک ها انتخاب نمایید کافی است به فروشگاه ساعت مچی مردانه سری زده و ساعت خود را در بین مدل های متنوع ساعت مچی انتخاب و ثبت نمایید

اضافه به سبد خرید

قیمت: 55,000 تومان