ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان

هنر میناکاری برای شما عزیزان یکی از زیباترین و پر کاربرد ترین صنایع دستی می باشد که می توانید از آن در منزل و یا محل کار خود بهره ببرید.


ساعت مینا کاری جدید


اصفهان مهد تمدن هنر های دستی می باشد که می توانید بهترین و ظریف ترین میناکاری ها را به صورت اینترنتی خریداری نمایید و درب منزل خود تحویل بگیرید.


ساعت مینا کاری


اصفهان یکی از بهترین و زیبا ترین میناکاری ها را برای شما تولید می کند که می توانید با آن زمان را اندازه گیری نمایید و با گذاشتن آن بر روی دیوار تزیین و دکوراسیون خود را تغییر دهید.


ساعت مینا کاری مدرن


میناکاری که به معنی آبی آسمان می باشد دلیلی بر نامگذاری این محصول می باشد که در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.


ساعت میناکاری شده


صفحه این ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان INLAID WALLCLOCK با میناکاری تزیین شده است و قثابی که دور تا دور آن را احاطه کرده است با هنر زیبای خاتم کاری در دسترس شما قرار داده شده است.


ساعت میناکاری شده


با خرید ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان INLAID WALLCLOCK از فروشگاه تک سبد می توانید تمامی محصولات میناکاری را مشاهده نمایید و هر کدام که مد نظر بود را خریداری کنید.


ساعت مینا کاری


با خرید بهترین میناکاری و همچنین ساعت دیواری میناکاری اعلا از فروشگاه تک سبد می توانید از تخفیف هایی که برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم استفاده کنید.


ساعت مینا کاریلازم به ذکر است که تمامی محصولات این فروشگاه از بشقاب های میناکاری و تندیس ها تا ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان در کارگاه های اصفهان تولید شده است و در دسترس شما عزیزان قرار دارد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 88000 تومان

خرید محصول