دستگاه تصفیه خانگی آب ایرانی

برای اینکه بتوانید آبی گوارا و تمیز را در دسترس خود قرار دهید می توانید از دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER استفاده نمایید.


تصفیه آب


این محصول دارای دو فیلتر داخلی با جنس سرامیکی و نانو می باشد که می توانید از آن بهره مند شوید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


تصفیه آب خانگی


این محصول می تواند به صورت مستقیم آب داخل لوله را تصفیه نماید و آبی را برای شما به صورت ویژه راهم آورد که ین سنگین ندارد و شما می توانید به راحتی از آن برای آشامیدن بهره مند شوید.


تصفیه آب خانگی کوچک


ابی که داخل شیر و لوله خانه شما جریان دارد برای شما بسیار مضر می باشد زیرا دارای املاح سنگین می باشد و شما با نوشیدن آن ممکن است به سلامت جسمانی خود ضرر های جبران ناپذیری بزنید.


تصفیه اب


شما عزیزان می توانید دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER را به سادگی بر روی شیر اب خانه خود متصل نمایید.


تصفیه اب خانگی


با اتصال این دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی هم به سلامت خود یاری رسانده اید و هم عزیزانتان را از خطراط ناشی از این محصول در امان نگه داشته اید.


تصفیه آب خانگی


لازم به ذکر است که این محصول دستگاه تصفیه خانگی آب ایرانی برای شما با دو عدد فیلتر همراه ارسال می شود.


تصفیه اب خانگی


شما می توانید فیلتر های این دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER را در صورت نیاز شستشو دهید و دوباره از آن استفاده نمایید.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول