دستگاه بخور گرم صورت هایتک جدید

هر قدمی را که برای سلامت پوستی خود به کار بگیرید می تواند قدمی درست در زندگی باشد.


بخور گرم جدید


شما می توانید با استفاده از این دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna صورت و مجرای تنفس خود را کاملا التیام ببخشید.


بخور گرم


برای کسانی که سینوس هایی ملتهب دارند و یا مجرای تنفسی آن ها بسیار ملتهب است این دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna پیشنهاد می شود.


بخور گرم صورت


با استفاده از این محصول می توانید مجرای تنفسی خود را باز کنید و این امر با دارو های گیاهی برای شما میسر خواهد شد.


بخور گرم صورت جدید


می توانید دارو های گیاهی مثل اوکالیپتوس را داخل مخزن آب دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna بریزید و دستگاه را روشن نمایید.


بخور گرم


بخوری که از این محصول به دست خواهد آمد و به صورت شما تابانده خواهد شد بهترین گزینه برای سلامت پوست و ریه های شما می باشد.بخور گرم صورت


محفظه این دستگاه شبیه صورت انسان طراحی شده است تا هرچه بیشتر بخور گرم را به صورت شما بتاباند.
می توانید محصول و دستگاه بخور گرم صورت هایتک را به صورت اینترنتی خریداری نمایید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


بخور گرم


تکسبد برای شما عزیزان و در راستای سلامت جسمانی مشتریان بالقوه خود تعدادی از دستگاه بخور گرم صورت دارویی را برای شما ودر معرض فروش قرار داده است که می توانید آن را سفارش دهید و دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna را درب منزل خود در سراسر کشور تحویل بگیرید.

ضمنا قبل از ارسال دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna ما محصول و کالای سفارشی شما را تست خواهیم کرد و بعدا برای شما ارسال می کنیم.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول