خرید پیش بند اصلاح مردانه برای کیف آرایشگاهی

رعایت بهداشت فردی در آرایشگاه ها کمک بسزایی در در حفظ سلامتی افراد دارد، در سال های اخیر شاهد افزایش آگاهی افراد شاهد استفاده از وسایل شخصی از جمله شانه، پیش بند، ماشین اصلاح، قیچی و... که درون یک کیف قرار می گیرد.

 

 


در یک کیف آرایشگاهی خوب باید یکسری وسایل مورد نیاز قرار گیرد، یک قیچی خوب می تواند به آرایشگر شما کمک کند تا با تسلط بیشتری به اصلاح سر و صورت شما بپردازد. انواع قیچی های کوچک و بزرگ بسته به نیاز شما می تواند درون این کیف قرار گیرد.
در این کیف شما باید حتما یک پیش بند اصلاح سر و صورت نیز داشته باشید تا بتوانید از بسیاری از بیماری های مسری در امان باشید. با توجه به اینکه پیش بند به طور مستقیم با پوست افراد در ارتباط می باشد می تواند منجر به سرایت بیماری های پوستی شود.

 با خرید پیش بند اصلاح آقایان می توانید هدیه ای زیبا به همسر یا پدر خود بدهید و کیف لوازم آرایشگاهی آنها را تکمیل کنید. پیش بند اصلاح مردانه تک سبد دارای طراحی جدید و متفاوتی می باشد که می تواند که از پخش شدن موهای اصلاح شده جلوگیری می کند.

 شما می توانید در صورت عدم خرید ماشین اصلاح سر، از آرایشگر خود بخواهید که حتما سری های ماشین را درون الکل ضد عفونی کند تا خط هر گونه سرایت بیماری پوستی را به صفر برساند.
پیش بند اصلاح سر و صورت مردانه مدل گیره دار را می توانید براحتی به دیوار یا آینه مقابل خود متصل کنید تا با ایجاد یک سد از ریختن موهای اصلاح شده بر روی زمین جلوگیری کرده.

 


 

بنابراین با توجه به مواردی که ذکر شد شما می توانید به این نکته مهم واقف شوید که استفاده از وسایل آرایشگاهی شخصی تا چه حد می تواند در تامین سلامت و بهداشت فردی شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

 برای مشاهده این محصول و خرید پیش بند اصلاح گیره دار بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان