خرید هیتر باکیفیت و ارزان

همواره در خرید هرگونه کالایی به دنبال اجناسی هستیم که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی نیز داشته باشد و بتوانیم با پرداخت کمترین هزینه، بهترین وسیله را دریافت کرده باشیم.اگر بخواهیم برای گرمایش منزل از وسایل گرمایشی گازی استفاده نماییم، مسلما مجبور به پرداخت هزینه های اضافی هستیم و این چیزی نیست که ما به دنبال آنیم.@


هیتر برقی کوچکخرید محصول


هیتر برقی کم مصرف خانگی، از آن دسته هیتر هایی است که با قیمت بسیار مناسبی عرضه شده است و با وجود قیمت بسیار کمی که دارد، قابلیت های بسیاری را هم داراست. این هیتر ها به دنبال طراحی شبیه به پنکه ی خود، توانایی چرخش به طرفین را دارند که سبب سرعت بخشیدن در گرما دهی به محیط و به علاوه تولید بیشترین گرمای ممکن میشود.


خرید هیتر ارزان


از دیگر قابلیت های این گونه هیتر ها، قابلیت تنظیم درجه حرارت دستگاه به کمک دکمه ی تعبیه شده بر روی سیم آن میباشد که اجازه ی تنظیم و کنترل درجه ی حرارت و میزان گرمایش را به شما داده است.

منبع تغذیه ی هیتر ها، انرژی الکتریکی به جای سوخت های فسیلی مانند گاز میباشد، برقی بودن این گونه هیتر ها به معنای پرمصرف بودن آنها نیست، برعکس هیتر های برقی بسیار کم مصرف هستند و خاصیت اتوماتیک بودن آن هم مزید بر علت شده تا بتواند در مصرف برق هم صرفه جویی کند.


قیمت هیتر برقی


طراحی کوچک و سبک آن سبب میشود، که به راحتی و د هر مکانی و حتی بر روی سطوحی هم چون میز بتوان از آن استفاده نمود و نصب آن هیچ گونه دردسری مثل نصب دودکش و... را ندارد. تنها کافی است آن را به برق متصل نمایید، تا عملیات گرمادهی خود را شروع نماید و از گرمای تولید شده در فصول سرد سال لذت ببرید.


هیتر باکیفیت


خرید محصول


قیمت مینی هیتر برقی 55000 تومان و هیتر برقی کوچک 69000 تومان در سایت تک سبد تعیین شده است و کمترین بهایی است که برای یک وسیله ی گرمایشی پرداخت خواهید کرد.