خرید میناکاری ارزان بندرعباس | تکسبد

صنایع دستی و بومی استان هرمزگان که نشان از فرهنگ و آداب و رسوم غنی و خاص مردمان این خطه از کشور عزیزمان می باشد در ادوار گذشته تا بحال نه تنها توانسته است هنر و فرهنگ ایرانی را به رخ بکشاند، بلکه منبع درآد بسیاری از خانوارهای این خطه جغرافیایی نیز بوده است.
در استان هرمزگان و شهر بندرعباس انواع بافته های حصیری، قالی بافی، گبه بافی، گلیم بافی، سوزن دوزی و سایر هنرهای بومی و دستی تولید می شود که نه تنها موجب جذب گردشگران داخلی شده بلکه یکی از دلایل سفر گردشگران خارجی به این شهر تاریخی هنری ایران می باشد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید
شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان یکی از شهر های بندی ایران که امکان فروش و صادرات انواع صنایع دستی به صورت عمده و چمدانی را داشته و فروش صنایع دستی از رونق خوبی برخوردار می باشد. در این شهر صنایع دستی در فرهنگ و سنت های مردمان آن از جایگاهی ویژه برخوردار می باشد.

 مردمان این شهر نه تنها محصولات صنایع دستی بومی خطه خود را مورد استفاده قرار می دهند، بلکه به سایر صنایع دستی ایرانی از جمله هنر میناکاری اصفهان علاقه مند می باشند و با خرید میناکاری اصفهان روح هنر دوست خود را جلا می دهند.

 در این شهر فروشگاه های بزرگ صنایع دستی در حال فعالیت می باشد و بسیاری از این فروشگاه ها به عنوان مرکز فروش ظروف میناکاری در بندرعباس در حال فعالیت برای فروش صنایع دستی میناکاری اصفهان برای علاقه مندان به این هنر زیبا در شهر بندرعباس می باشند.

 فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن کلکسیونی از متنوع ترین صنایع دستی ایرانی بخصوص ظروف میناکاری شده روی مس، زمینه خرید میناکاری ارزان بندرعباس را برای مردمان هنر دوست و هنر پرور این خطه از کشورمان ایران فراهم آورده است.
فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.