خرید ظرف غذا برای محل کار

ظرف غذای برقی داخل استیل لانچ باکس HL-L301 مخصوص محل کار یکی از بهترین ظرف های حرارتی و برقی است. بهترین ظرف غذا برای محل کار می تواند در کوتاه ترین زمان غذای شما را به خوبی گرم کند و آن را گرم نگه دارد.

 

 

ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس

 

 

ظرف غذای برقی داخل استیل لانچ باکس HL-L301 مخصوص محل کار  بهترین ظرف برای کارمندان شاغل در اداره ها می باشد که می توانید با استفاده از آن غذای خود را بدون اینکه بسوزانید گرم کنید.

 

 ظرق غذای حرارتی داخل استیل

 

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که غذای خود را بسوزانید و یا غذای خود را هنگان گرم شدن بر روی اجاق رها کرده و به بقیه کار خود مشغول شوید،

 

 

 ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس

 

 

هنگامی که باز می گردید با صحنه ای نا خوشایند مواجه می شوید.

 

ظرف چند کاره حرارتی

 

غذای شما سوخته است و شما یک وعده غذایی لذیذ را از دست داده اید و دیگر نمی توانید از این غذا میل کنید.ظرق غذای حرارتی داخل استیلظرف غذای برقی داخل استیل لانچ باکس HL-L301 مخصوص محل کار  یکی از بهترین راهکار ها برای این امر به حساب می رود و شما با استفاده از آن دیگر لازم نیست نگران سوختن و یا ته گرفتن و یا حتی شست و شوی سخت ظرف غذای خود باشید.


ظرف داخل استیل حرارتی


جنس داخلی این ظرف غذای برای محل کار  از استیل می باشد و شما براحتی می توانید بعد از میل کردن غذا ظرف استیل را جدا نمایید و براحتی با آب شست و شو دهید.ظرف حرارتی لانچ باکسجنس بیرونی این ظرف غذای برقی داخل استیل لانچ باکس HL-L301 مخصوص محل کار  از بهترین پلایتیک ساخته شده است و در برابر فشار و شربه بسیار مقاوم است. 


بهترین ظرف برقی


با مراجعه به لینک زیر محصول خود را سفارش دهید

قیمت باورنکردنی 149000 تومان

خرید محصول