خرید شیلنگ جادویی ایکس هوز به صورت آنلاین

اگر قصد خرید یک شیلنگ خوب و باکیفیت را دارید و میخواهید این شیلنگ مشکلات شیلنگهای قدیمی مانند: جاگیر بودن٬ وزن زیاد٬ حمل سخت٬ حجم زیاد٬ پوسیدگی در برار نورخورشید و رطوبت٬ جمع آوری سخت٬ آسیب در برابر ضربه٬ گره خوردن و... را نداشته باشد٬ پیشنهاد ما خرید شیلنگ جادویی ایکس هوز است٬ نمونه های تقلبی در بازار و فروشگاه ایننرنتی وجود دارد که٬ بی کیفیت هستند و بعد از مدتی از بین می روند و باید آنها را دور انداخت٬ اگر میخواهید بااطمینان خرید کنید و یک شیلنگ جادویی اصل بخرید٬ به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه کرده و در خانه به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید٬ و از کیفیت و اصل یودن شیلنگ اطمینان صد در صد داشته باشید.


شیلنگ جادویی اصل


شیلنگهای جادویی ایکس هوز تمامی مشکلات شیلنگهای قدیمی را حل کرده٬ این شیلنگ وزن کمی دارد٬ وزن آن تنها ۴۵۰ گرم است و به فضای زیادی برای نگه داری نیاز ندارد و در تمامی محیط ها حتی آپارتمان٬ به راحتی قابل نگه داری است٬ این شیلنگ با طول ۵ متر تا فاصله ۱۵ متر را تحت پوشش قرار میدهد٬ چون قابلیت افزایش طول دارد.


شیلنگ جادویی xhose


برای اسنفاده از شیلنگ کافیست٬ آن را توسط سری مخصوص به شیر آب متصل کنید و شیر آب را باز کنید٬ شاهد افزایش طول شیلنگ خواهید بود٬ این افزایش وابسته به فشار آب است و تا سه برابر حالت اول امکانپذیر است. شیلنگ جادویی xhose از یک لایه منعطف درونی و یک لایه تاشو بیرونی است٬ که توسط روکشی از جنس مش بافته شده قوی پوشیده شده است.


خرید شیلنگ آب جادویی


بدنه شیلنگ ضدضربه٬ مقاوم در برابر نورخورشید و رطوبت است و گره نمیخورد. جمع آوری شیلنگ به صورت خودکار است٬ کافیست شیر آب راببندید٬ به محض بسته شدن شیر آب شیلنگ به حالت اول یعنی ۵ متر برمیگردد. این شیلنگ دارای یک آبپاش همه کاره با ۸ مدل خروجی پرتاب آب است که٬ برای کارهای مختلف مانند: شستشوی ماشین٬ حیاط منزل٬ شیشه٬ دیوار٬ سرامیک٬ نقاط دور از دسترس٬ نمای درونی و بیرونی ساختمان و آبیاری گیاهان مناسب است.


شلنگ جادویی ایکس هوز


برای خرید شیلنگ جادویی اصل به قیمت ۲۱۰۰۰ تومان از سایت تک سبد دکمه زیر را انتخاب کنید.


قیمت:21000 تومان

خرید