خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو و ارسال به سراسر کشو

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو و ارسال به سراسر کشور

امروزه آلودگی هوا و خصوصا در زمستان یکی از دلایلی است که مادران کودکان خود را زیاد بیرون نمی برند. از طرفی در شهرهای بزرگ و آلوده با هوای خشک مثل تهران یا اصفهان بدلیل عدم وجود رطوبت در هوا و خشکی کودکان و حتی بزرگسالان به راحتی بیمار شده و ویروس های هوا را جذب می کنند.


بخور سرد


در حالیکه اگر مخاط بینی مرطوب باشد و هوای مرطوب به صورت مداوم تنفس شود امکان بیمار شدن نیز کمتر شده و فرد کمتر دچار بیماری های ویروسی و سرماخوردگی خواهد شد. دستگاه بخور سرد ایرانی می تواند یک هوای مرطوب و تمیز برای محیط منزل ایجاد کرده و از خیلی از بیماریهای ویروسی پیشگیری کند.


بخور سرد


این دستگاه رطوبت هوا را افزایش می دهد بدون آنکه باعث گرم شدن هوا شود. استفاده از این دستگاه به دلیل آنکه ذرات آب و بخار زیادی را به فضا وارد می کند، در نتیجه این ذرات بخار آب به مجاری تنفسی انسان وارد شده و محیط را مرطوب نگه داشته و از خشک شدن آن جلوگیری می کند.


بخور سرد


بنابراین در پیشگیری از بیمارهای بسیار موثر است. همچنین برای ضدعفونی کردن هوا نیز بسیار موثر است.


بخور سرد


یکی دیگر از ویژگی هایی که می توانید خود به آن اضافه کنید این است که اسانس های مختلف در آب دستگاه ریخته تا محیط را نیز معطر کنید.


بخور سرد


حتی می توانید از برگ های اکالیپتوس استفاده کرده و در آب آن بریزید. برگ های اکالیپتوس باعث باز شدن مجاری تنفسی شده و یک حس سبکی و شادابی می دهد.


بخور سردبرای مشاهده و خرید دستگاه بخور سرد ارزان طرح لیمو روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر و خرید