خرید اینترنتی آبمیوه گیری دستی بیتا

با بهترین دستگاهی که در اختیار شما قرار داده ای می توانید آبمیوه های متنوع هر فصلی را بگیرید و نوش جان نمایید.


آبمیوه


با خرید آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 می توانید به خود و خانواده خود هدیه ای را تقدیم کنید که با خود سلامتی و ویتامین های متنوع را به همراه خواهد داشت.


آبمیوه گیری


می توانید یکی از این آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 را در آشپرخانه و یا محل کار خود قرار دهید و به راحتی هر میوه ای را که در نظر دارید آبگیری نمایید.


آبمیوه گیری


می توانید به سادگی از این آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 با جنس فولاد استفاده نمایید و نگران خراب شدن آن نباشید.


آبمیوه گیری


کاسه ای که درون این آبمیوه گیری دستی فلزی وجود دارد ضد زنگ و اسید می باشد و شما می توانید به سادگی تمامی میوه ها را آبگیری نمایید.


آبکش ارزان


با خرید این محصول می توانید به راحتی در هر مکانی که هستید آب میوه خود را بگیرید و بهترین ها را در دست داشته باشید.


ابمیوه گیری فوق العادهلازم به ذکر است که خرید آبمیوه گیری دستی بیتا تضمین شده است و با 5 سال گارانتی به شما عرضه خواهد شد.


ابمیوه گیری جدیدبا خرید این محصول می توانید نیاز های خود را در رابطه با آبمیوه گیری برطرف نمایید و از این محصول به خوبی بهره ببرید.


ابمیوه گیری فوق العاده


فروشگاه اینترنتی تک سبد آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 را با قیمت نازل به صورت اینترنتی به فروش می رساند و شما می توانید محصول خود را  سفارش دهید و آن را در سراسر ایران تحویل بگیرید.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 165000 تومان

خرید محصول