خرید آنلاین ساعت هوشمند طرح اپل با قیمت مناسب

 ساعت های مچی هوشمند که این روزها استفاده از آنها در بین جوانان باب شده است، به عنوان ساعت های تلفنی مشهور می باشند ساعت هایی با توانمندی های بسیار.
از مهمترین ویژگی های این ساعت های هوشمند می توان به قابلیت اتصال به تلفن همراه اشاره کرد که به شما این امکان می دهد که بدون در دست داشتن دائم گوشی مدیریت تماس های خود را داشته باشید.
یکی از انواع ساعت های هوشمند، ساعت مچی هوشمند طرح اپل می باشد که دارای طراحی ظاهری و کارایی کاملا شبیه اپل واچ می باشد و امکان اتصال به گوشی های اندرویدی را دارا می باشد.
ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1، با دارا بودن صفحه نمایش LEDتاچ حرارتی بسیار نرم بدون وقفه دارای ظاهری زیبا می باشد و از بلوتوث نسخه 3.0 پشتیبانی می کند.
این تلفن همراه ساعتی سبک و چند منظوره به شما این امکان را می دهد با اتصال به تلفن همراه و بدون نیاز به در آوردن گوشی تلفن همراه از کیف یا جیب خود و توسط ساعت تماس ها و پیام های خود را پاسخ دهید.
یکی از ویژگی های این ساعت های هوشمند طرح، قابلیت پخش موزیکها و آهنگهای صوتی و تصویری با انواع فرمت های اصلی می باشد که با توجه به ساپورت حافظه جانبی می توان از موزیک های روی حافظه استفاده کرد.
استفاده از این ساعت های هوشمند طرح برای افرادی که به دلیل مشغله کاری گوشی تلفن همراه خود را همواره فراموش می کنند توصیه می شود زیرا دارای سیستم آنتی لاست می باشد، اگر تماس بلوتوثی بین ساعت مچی هوشمند و موبابل قطع گردد زنگ هشدار فعال می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی ساعت هوشمند طرح اپل ارزان به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید  


 

 

 

.