خرد کن دستی پیاز

خرد کن همه کاره دستی نوین Novin Quick Chopping and mixing را میتوان یک محصول بسیار ضروری و کاربردی برای هر آشپزخانه به شمار آورد. کافیست ماده غذایی مورد نظراتان را درون محفظه ی این خردکن بریزید و دستگیره ی اهرمی آن را چرخش دربیاورید.


خردکن-دستی-نوین


این محصول با صرف زمان اندک سبزیجات و میوه جات مورد نظرتان را به راحتی خرد می نماید و رضایت شما را جلب می نماید. این خرد کن دستی سبزی برای پخت غذاهای مورد علاقتان به کمک شما آمده و در وقتتان صرفه جویی می نماید. تیغه های این سبزی خرد کن دستی بسیار تیز و ضدزنگ می باشند و به راحتی قابل شستشو است.
انواع-خردکن-دستی


این محصول دارای قابلیتهای چندگانه ی دیگری همچون همزن،مخلوط کن و جدا کننده سفیده از زرده تخم مرغ نیز می باشد. برای استفاده از همزن و مخلط کن این دستگاه کافیست تیغه ها را از درون محفظه درآورده و ابزار مربوط به هر یک از این ویژگی را قرار دهید. بر روی درب خرد کن همه کاره دستی نوین یک قسمت برای جدا کردن سفیده از زرده تخم مرغ وجود دارد که برای امور مربوط به قنادی بسیار مناسب است.


سبزی-خردکن-کوچک


سبزی خرد کن دستی کوچک نوین بدون نیاز به برق یا باطری کار می نماید. درون سبد پلاستیکی این محصول میتوانید سبزیجات تمیز و خیس شده را قرار دهید و درون محفظه بگذارید سپس با دستگیره آن را به چرخش درآرده تا آب اضافی سبزیجات به ته ظرف بریزد. این محصول قادر است صیفی جات و سبزیجات را با اندازه های یکسان و استاندارد خرد نماید. خرد کن نوین قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیز می باشد.


خردکن-دستی-سبزی