بهترین گیرنده دیجیتال مخصوص اندروید و ios

دستگاه گیرنده دیجیتال وایرلس WiTV یکی از کوچک ترین و بهترین گیرنده های دیجیتالی موجود در بازار می باشد و بدون نیاز به اینترنت یا سیمکارت قادر به پخش برنامه های تلویزیونی با کیفیت بالا است.


گیرنده-دیجیتال-وایرلس


این محصول اکثر دستگاه های اندرویدی و ios را پشتیبانی می نماید. حداقل سیستم قابل پشتیبانی این گیرنده دیجیتال برای سیستم عامل اندروید نسخه ( 3.0 و 4.0 به بالا) و برای IOS (نسخه 5.1 به بعد) می باشد. این محصول قابلیت اتصال به انواع آنتن را داراست.


گیرنده-دیجیتال-وایرلس


فرمتهای قابل پشتیبانی جهت پخش ویدیو و صدا و تصویر این گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت شامل MPEG2 MP & ML / H.264 / ISDBT / DVB-T Mepeg 4 و MPEG2 Audio Layer I & II / AA و JPG, BMP می باشد. برد مطلوب وایرلس این دستگاه حدود 10 متر است و باطری آن تا 3 ساعت کار می نماید. فرکانسهای قابل پشتیبانی این محصول (177.5 – (226.5MHz (VHF); 474 – 858MHz (UHF) می باشد. این دستگاه برنامه ها و کانالهای مختلف را با کیفیت HD پخش می نماید.گیرنده-دیجیتال-ios


از دیگر قابلیتهای منحصر به فرد این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید میتوان به جستجوی خودکار و دستی کانال‌ها،قابلیت ضبط یک کانال و تماشای شبکه دیگر،قابلیت نمایش EPG، پشتیبانی از شبکه های HDTV و قابلیت پخش زیرنویس فارسی اشاره کرد. ابعاد این محصول 20 * 40 * 70 میلیمتر است. این محصول با نرم افزار WITV VIEWER کار می نماید که برای استفاده از آن می بایست از گوگل پلی (برای اندورید) و یا از اپ استور (برای IOS) آن را دریافت نمایید.


بهترین-گیرنده-دیجیتال-موبایل