بهترین هدایای تبلیغاتی با بیشترین میزان تاثیر گذار

شرکتها هموارهذبرای جذب مشتریان جدید و حفظ و راضی نگه داشتن مشتریان قدیمی تلاش میکنند و آنها به دنبال راهی برای دیده شدن هستند٬ البته آنها میخواهند که به صورت دائمی در ذهن مشتریان باقی بمانند٬ شرکتها برای مطرح شدن خود از استراتژی های بازاریابی تهاجمی استفاده میکنند٬ هدایای تبلیغاتی از مهم ترین این استراتژی هاست. هدایای تبلیغاتی٬ یک روش بسیار عالی برای ایجاد ارتباط بین مصرف کننده و مشتری است٬ بیشتر اوقات انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب و درخور سازمان کار سختی است.


بهترین هدایای تبلیغاتی

 

ما در این مقاله چند هدیه تبلیغاتی برای شما انتخاب کردیم و آن را به شما معرفی میکنیم٬ این هدایا از بهترین هدایای سایت تک سبد٬ با بیشترین میزان تاثیر گذاری هستند‌.

 


کتری برقی اسکارلت مدل SC1818:

کتری برقی اسکارلت مدل SC1818 دارای بدنه تمام استیل ضد زنگ٬ دسته و درب و پایه پلاستیک مخصوص میباشد. مشخصات این کتری برقی: پایه حرارتی ۳۶۰ درجه ایمن٬ کتری بدون سیم برای استفاده بسیار آسان٬ دکمه خاموش و روشن٬ قطع خودکار پس از جوش آمدن آب٬ درب قفل دار٬ ابعاد ۲۳.۸*۱۶.۵*۲۰.۵ سانتی متر، چراغ نشانگر.

 

هدایای تبلیغاتی خاص

قیمت:69000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

 

حباب ساز برقی double wheels:

دستگاه حباب ساز٬ بدون نیاز به دخالت دست و زحمت٬ تعداد زیادی حباب در هوا پراکنده میکند٬ این دستگاه دارای سر فندکی است٬ بنابراین با اتصال به خودرو و در فضای باز به راحتی قابل استفاده است٬ قابلیت اتصال به برق شهری را با یک مبدل همراه دارد.

 

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:49000 تومان 

اطلاعات بیشتر و خرید


قاب بشقاب میناکاری طرح اصفهان:

این قاب یکی از هدایای تبلیغاتی مینا است٬ که دارای ابعاد ۳۵*۳۵ سانتی متر است و بشقاب درون آن از جنس مس است٬ این بشقاب درون مخمل مشکی زمینه جلوه خاصی دارد٬ ابعاد بشقاب ۳۰*۳۰ سانتی متر و ساخت دست هنرمندان اصفهانی است.

 

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

قیمت:89000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

 

سردیس شهید مصطفی چمران:

سردیس از جنس پلی استر و دارای ابعاد ۱۶*۴.۵*۵.۸ سانتی متر است٬ رنگ آن سفید مات است که این رنگ٬ زیبایی سردیس را دوچندان کرده٬ درون سردیس با پودر سنگ و رزین پرشده و وزن سبکی دارد. سردیس شهید مصطفی چمران میتواند هدیه تبلیغاتی مناسب برای روز معلم باشد.

 

خرید هدایای تبلیغاتی

اطلاعات بیشتر و خرید

 

برای خرید هدایای تبلیغاتی به سایت تک سبد مراجعه فرمایید.