بهترین ظرف غذا استیل مدرسه کدام است؟

یکی از دغدغه های کسانی که بچه مدرسه ای دارند٬ این است که ناهار کودک خود را در چه ظرفی بگذارند٬ تا همراه خود به مدرسه ببرد٬ چون تغذیه نقش مهمی در رشد کودکان دارد. پیشنهاد ما به شما ظرف غذا استیل نوین است. ظرف غذای نوین از جنس استیل ضدزنگ است٬ این جنس بسیار باکیفیت است و نسبت به جنسهای دیگر مثل جنس پلاستیکی مزایای زیادی دارد.


ظرف غذا استیل


استفاده از ظرف غذای پلاستیکی برای سلامتی کودک شما ضرر دارد٬ زیرا از مواد شیمیایی و رنگی ساخته شده که در غذا آزاد میشوند٬ این مواد سلامت کودک را به خطر می اندازد. ظروف پلاستیکی درب شان محکم نمیشود و غذاها به بیرون نشت میکند. این ظروف برای محیط زیست مضر هستند٬ چون قابلیت بازیافت ندارند٬ ماندگاری و دوام زیادی ندارند و دارای رنگ ثابت نیستند و بعد از مدتی کهنه میشوند و باید آنهارا دور انداخت.


ظرف غذا استیل دوطبقه


ظرف غذا استیل مدرسه تمامی این مشکلات را حل کرده است٬ جنس فوق العاده آن هیچ کدام از این مشکلات را ندارد٬ این جنس کاملا ایمن است و حاوی هیچ مواد شیمیایی مانند: Pvc،BpA نیست٬ درب آن دارای واشر پلاستیکی نسوز است که٬ باعث میشود درب ظرف به خوبی چفت شود و غذا به بیرون نریزد٬ این درب با سه عدد گیره ضد استیل محکم میشود.


ظرف غذا استیل مدرسه


این ظرف را کودک به راحتی میتواند٬ باز و بسته کند و استفاده از این ظرف برای کودک راحت و آسان است٬ ماندگاری ظرف استیل برخلاف پلاستیکی زیاد است و تا یک سال یا حتی بیشتر٬ سالم باقی میماند. ظرف غذای استیل به راحتی قابل شستشو است.


خرید ظرف غذا استیل نوین


این ظرف دارای دو طبقه مجزا است که طبقه بالایی کوچکتر و دارای ابعاد ۳*۱۵ سانتی متر و مخصوص سالاد٬ خورش٬ ماست٬ ترشی و... است و طبقه پایینی برای برنج و غذای گرم است٬ ابعاد طبقه پایینی ۸*۱۵ سانتی متر است. ابعاد مناسب و وزن کم آن باعث میشودکودک به راحتی بتواند آن را درون کیف مدرسه جادهد٬ و به راحتی حمل کند و باخود به مدرسه ببرد.

شرکت نوین برای ظرف غذا استیل ۲۵ سال گارانتی اختصاص داده است٬ پس خریذ خود را بااعتماد کامل انجام دهید.


ظرف غذا استیل برای محل کار


باخرید ظرف غذا نوین دیگر نگران تغذیه و سلامت کودک خود نباشید.


قیمت:49000 تومان