بهترین برند ظرف غذای برقی کدام است؟

در گذشته برای حمل وجابجایی غذا آن را درون قابلمه ای کوچک قرار داده و برای جلوگیری از اتلاف دما و سرد شدن آنرا درون پارچه ای می پیچیدند استفاده از این گونه روشها دیگر منسوخ شده و روشهای نوین جایگزین آن شده است.


ظرف غذا برقی حرارتی


استفاده از ظرف غذای برقی از جمله روشهای نوینی است که در آن علاوه بر نگهداری غذا در محفظه ای امن و مناسب برای حمل و نقل دیگر نیاز به وسیله گرم کننده دیگری نیست و با آسودگی خاطر و تنها با دسترسی به پریز برق می توان آن را گرم کرد.


ظرف غذای برقی


ظرف غذای برقی لانچ باکس کاملا بهداشتی بوده و بر روی قسمت درب آن یک محفظه مناسب جهت قرار دادن قاشق و چنگال تعبیه شده است که نشان دهنده طراحی هوشمندانه این محصول می باشد.همچنین دستگیره های قفلی درب ظرف غذا در چها طرف آن مانع از ریختن غذا و یا نشت مواد درون آن می شود.


ظرف غذای داخل استیل


بر روی درب ظرف یک دریچه تهویه هوا طراحی شده است تا از تجمع بخارات حاصل از گرم شدن و تعریق غذا جلوگیری کند.

 

ظرف غذای حرارتی


فضای داخلی شامل دو بخش بوده که به منظور جدا سازی پلو و خورش تفکیک شده است ظرفیت این دو محفظه نزدیک به یک لیتر می رسد.این دو محفظه قابل جداسازی از ظرف می باشند.


ظرف غذای لانچ باکس


این ظرف غذا قابلیت گرم کردن غذا را در کمترین زمان ممکن را دارد این ویژگی یک امتیاز بزرگ برای کارمندان دانشجویان و یا  کسانی است که زمان کافی برای گرم کردن غذا ندارند.


ظرف غذای مسافرتی


کیفیت ساخت این محصول از بهترین متریال است که در برابر حرارت کاملا مقاوم بوده و از انتقال حرارت بیش از حد به بیرون جلوگیری می کند.این محصول امکان شست و شو درون ظرفشویی را هم دارد.


ظرف غذای حرارتی داخل استیل


برای استفاده از ظرف غذا برقی داخل استیل تنها کافی است که آن را به پریز برق وصل کرده و مقداری آب به آن اضافه کردن پس از سپری شدن زمان کوتاهی می توانید از غذای گرم شده خود لذت ببرید


ظرف غذای برای محل کار
 

قیمت ظرف غذای داخل استیل: 149,000 تومان

 

خرید

 

قیمت ظرف غذای پلاستیکی برقی: 49,000 تومان

 

خرید محصول