بررسی عملکرد هیتر های برقی

هیتر ها جز گرمایشی هستند که امروزه نسبت به گذشته با استقبال بیشتری رو به رو شده اند و به جرعت میتوان  گفت با قابلیت ها و عملکرد هایی که دارند، جایگزین های خوبی برای بخاری های گازی شده اند، از عواملی که سبب استفاده ی وسیع از هیتر ها شده است، سبکی، کم حجم بودن و استفاده از انرژی الکتریکی به عنوان سوخت میباشند.


هیتر برقی رومیزی


عملکرد این هیتر ها به گونه ای است که با دارا بودن یک المنت حرارتی، به محض روشن شدن دستگاه، این المنت نیز روشن گشته و سپس فن دستگاه هم بطور هم زمان هوای گرم تولید شده را به محیط بیرون هدایت میکند.حال به کمک دکمه ی تعبیه شده بر روی سیم یک متر و 15 سانتی متری هیتر، میتوان این درجه حرارت را تنظیم نمود.


خرید هیتر برقی


اطلاعات بیشتر و خرید


هیتر برقی کم مصرف مجهز به عملکرد خاموش شدن خودکار میباشد، به گونه ای که وقتی دمای محیط تحت پوشش خود را به دمای مطلوب رساند، به صورت کاملا اتوماتیک جریان برق را قطع نموده و خاموش میگردد تا هم در مصرف برق صرفه جویی گردد و هم دمای محیط بیش از حد گرم نشود.


قیمت هیتر برقی


هیتر های برقی بسیار سبک و جمع و جور میباشند و همین قابلیت امکان استفاده از آن را در منزل، محل کار، حمام و یا هر نقطه دیگری فراهم نموده است، هم چنین به سبب استفاده از انرژی الکتریکی به عنوان سوخت مصرفی خود، دیگر نیاز به نصب دودکش و دردسرهای نصب بخاری های گازی را ندارید.


مینی بخاری برقی


اطلاعات بیشتر و خرید


مینی بخاری برقی یک نمونه از هیتر های برقی پرطرقدار میباشد که با قیمت 55000 تومان در فروشگاه تک سبد عرضه شده است هم چنین هیتر برقی کوچک به قیمت 69000 تومان به فروش میرسد.