ایمن سازی خودرو با کمترین قیمت

بدلیل مسائل و اتفاقات فراوان از قبیل سرقت و یا تصادفات زیاد، وجود یک دوربین مداربسته در خودرو می تواند خیلی از این مسائل را برطرف کرده و خاطر شما را از رویارویی با این مشکلات آسوده کند. زیرا دوربین مدار بسته ماشین black box می تواند مثل یک شاهد زنده تمامی رخدادها را ثبت و ضبط کند.


دوربین مداربسته خودرو


این دوربین ابعاد کوچک و وزن بسیار کمی دارد بهمین خاطر نگران افتادن آن روی داشبورد نباشید چون بخاطر این حجم کم نمی تواند به داشبورد آسیبی برساند. این دوربین از طریق یک پایه ی نگهدارنده به شیشه ی ماشین وصل می شود و می تواند تا 360 درجه نیز بچرخد.


دوربین مداربسته خودرو


برای تامین برق این دوربین کافی است آن را به سری فندکی ماشین متصل کنید بهمین منظور یک سیم برق همراه با دوربین به شما داده می شود تا بتوانید براحتی از فندکی خودرو استفاده کنید. طول این سیم 2 متر و 80 سانتیمتر بوده و یک آداپتور 12-24 ولت با جریان خروجی 1000 میلی آمپر نیز دارد.


دوربین مداربسته خودرو


این سیم به قدری بلند است که شما می توانید به راحتی از بالای آینه جلوی ماشین و از کنار درزهای ماشین تا زیر داشبورد و قسمت فندکی ماشین این سیم را جای داده و نصب کنید و به هیچ سیم اضافه ای نیازی ندارید. همچنین یک کابل شارژ USB نیز دارد که برای شارژ باتری داخلی دوربین قابل استفاده است.


دوربین مداربسته خودرو


در بالای دوربین محل قرارگیری پیچ پایه و شارژ دوربین بوده و در سمت راست بدنه دوربین شیار کارت حافظه و دکمه خاموش و روشن قرار دارد و در پایین بدنه این دوربین دکمه ریست قرار دارد. در بالا و پایین لنز آن نیز یک چراغ مادون قرمز وجود دارد که مخصوص دید در شب می باشد.


دوربین مداربسته خودرو


یکی دیگر از ویژگی های این دوربین سنسور تشخیص حرکت آن است. یعنی زمانی که ماشین شروع به حرکت می کند این دوربین آغاز به تصویربرداری کرده و دوربین روشن می شود. همچنین قابلیت دیگر این دوربین آن است که اگر تکان یا ضربه شدیدی به خودرو وارد شود به صورت اتوماتیک تصاویر را در یک پوشه ی مجزا وارد کرده و رمز گذاری می کند.


دوربین مداربسته خودروبرای مشاهده و خرید دوربین مدار بسته خودرو اصل روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 83000 تومان


دوربین مداربسته خودرو