انواع محصولات خاتم کاری

انواع محصولات خاتم کاری

اگر به بازارهای صنایع دستی خصوصا در اصفهان، شیراز و تهران سری بزنید و به دنبال سوغاتی های خاتم کاری باشید انواع مختلفی از محصولات، برندها و قیمت ها را با کیفیت های مختلف مشاهده می کنید. در این مطلب به بررسی انواع محصولات خاتم کاری می پردازیم.

تخته نرد و شطرنج خاتم کاری

کسانی که شطرنج باز یا نراد حرفه ای هستند، و یا از قدیمی های این دو بازی هستند به جز بازی، به کیفیت زمین بازی شان نیز اهمیت می دهند. بنابراین اگر چنین شخصی را می شناسید حتما این محصول را به ایشان معرفی کنید.


خاتم کاری


جا کارتی خاتم کاری

این محصول می تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی برا شرکتها، سازمان ها و ارگانها باشد. همچنین می توانید با درج لوگو و نام سازمان یا شرکت خود بر روی این جا کارتی، این محصول را به بهترین هدیه تبلیغاتی تبدیل کنید.

خاتم کاری


گلدان خاتم کاری

یکی از زیباترین محصولات خاتم، گلدان خاتم کاری شده است که حتی گاهی با گلدان میناکاری نیز رقابت می کند.

خاتم کاری


شکلات خوری خاتم کاری

این محصول یعنی شکلات خوری خاتم کاری می تواند یک هدیه زیبا باشد برای افرادی که سن بالایی دارند و یا عاشق وسایل آنتیک هستند.

خاتم کاری


قاب خاتم کاری

قاب خاتم کاری نیز جزو محصولاتی است که می تواند هم به عنوان هدیه به دوستان استفاده شود و هم جزو هدایای تبلیغاتی سازمان ها باشد.

خاتم کاری


جعبه خاتم كاري

یکی از پرطرفدارترین نوع محصولات خاتم، جعبه خاتم کاری است که محبوبیت زیادی دارد.


خاتم کاری


ساعت دیواری خاتم کاری


خاتم کاری


آینه خاتم کاری

این محصول می تواند یک هدیه بسیار زیبا باشد برای یک عروس زیبا. شما می توانید در مهمانی پاگشای عروس و داماد عزیزتان این محصول را به ایشان هدیه دهید.

خاتم کاریبرای مشاهده جعبه خاتم کاری ارزان قیمت روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید