آشنایی با سفره قلمکار بته جقه آبی

آشنایی با سفره قلمکار بته جقه آبی

اگر به اصفهان سفر کنید و وارد بازار آن شوید صنایع دستی فراوانی در درجه ی اول به چشم شما می خورد. یکی از پرطرفدارترین و انبوه ترین این صنایع سفره قلمکار اصفهانی  است.


قلمکاری


در بازار می توانید انواع و اقسام پارچه ها و سفره های قلمکار را در طرح ها و رنگ و آب های مختلف ببینید و برای عزیزانتان به سوغات ببرید.
قلمکاری


یکی از زیباترین این طرح ها سفره قلمکاری طرح بته حقه آبی است که از تصاویر بته جقه تشکیل شده و جنس آن از پنبه بوده و کاملا طبیعی است.
قلمکاری


رنگ هایی که در پارچه ی این سفره به کار رفته همگی رنگ های طبیعی هستند به طوری که تلفیقی از رنگ های طبیعی، حیوانی و معدنی می باشند.


قلمکاری


طرح های بته جقه ای که روی این سفره هستند همگی توسط شابلون چوبی روی پارچه زده شده و سپس با شابلون های مکمل آنها رنگ آمیزی شده اند.


ق


این سفره قلمکار زیبا دارای طول و عرض 100×100 سانتیمتر بوده و به شکل مربع است. و شما می توانید از این سفره ی زیبا هم به جای سفره غذا و یا رومیزی استفاده کنید.قلمکاری

رنگ این پارچه ها با شستشو از بین نمی رود و ثابت است. اما دقت کنید که با آب بالای 30 درجه نیز آن را نشسته و از شوینده و سفید کننده های قوی نیز استفاده نکنید.


قلمکاری


برای خرید عمده سفره قلمکار اصفهان  روی لینک زیر کنید.

اطلاعات بیشتر و خرید