1
2345

محصولات متنوع فیروزه کوبی اصفهان

فیروزه کوبی یک هنر اصیل ایرانی است و آثار زیبایی از آن در میان صنایع دستی دیگر به چشم می خورد. سنگ های فیروزه که از معادن استخراج می شوند، برخی از آنها دچار شکستگی ها و خرد شدگی می شوند.

هنرمندان فیروزه کوب این سنگ های اصل و مرغوب را تهیه کرده و به کارگاه های خود می برند و روی محصولات مسی خود با چسب مخصوص و با ظرفات کنار هم قرار می دهند و نهایتا به آن پلی استر می زنند.

ادامه مطلب...

با پاوربانک خورشیدی آشنا شوید!

انرژی خورشیدی یک منبع انرژی است که هیچ وقت تمام نمی شود و همیشه هم در دسترس است و لازم نیست برای نبودنش نگران باشید.

از طرفی یکی از دغدغه های همیشگی انسان مدرن امروزی تلفن همراه و طبیعتا شارژ کردن آن است. بطوریکه حتی برخی افراد از رفتن به جاهایی که دور از برق باشد واهمه دارند.

ادامه مطلب...

انواع محصولات خاتم کاری

اگر به بازارهای صنایع دستی خصوصا در اصفهان، شیراز و تهران سری بزنید و به دنبال سوغاتی های خاتم کاری باشید انواع مختلفی از محصولات، برندها و قیمت ها را با کیفیت های مختلف مشاهده می کنید. در این مطلب به بررسی انواع محصولات خاتم کاری می پردازیم.

ادامه مطلب...

آشنایی با سفره قلمکار بته جقه آبی

اگر به اصفهان سفر کنید و وارد بازار آن شوید صنایع دستی فراوانی در درجه ی اول به چشم شما می خورد. یکی از پرطرفدارترین و انبوه ترین این صنایع سفره قلمکار اصفهانی  است.

در بازار می توانید انواع و اقسام پارچه ها و سفره های قلمکار را در طرح ها و رنگ و آب های مختلف ببینید و برای عزیزانتان به سوغات ببرید.

ادامه مطلب...

درباره ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدلA11 بیشتر بدانید

در این مطلب به بررسی ویژگی های اسمارت واچ طرح اپل مدل A11 می پردازیم تا بتوانید انتخاب بهتری برای خرید داشته باشید. از جمله ویژگی های این اسمارت واچ عبارتند از:

امکان اتصال بلوتوثی به تمامی تلفن های هوشمند و در نتیجه پاسخگویی که کلیه تماس ها و پیام های مخابراتی و یا شبکه های اجتماعی از طریق بلوتوث نسخه 4

ادامه مطلب...

انتخاب ظرف غذا مناسب برای محل کار و دانشگاه

می توان گفت یکی از دغدغه های کارمندانی که تمایل به استفاده از غذاهای آماده و فست فود ندارند، بردن غذا به محل کارمی باشد. ظرف مناسبی که بدون ترس از ریختن غذا و همچنین راحت بودن حمل آن بسیار مهم می باشد. ظرف غذای لانچ باکس Lunch box یکی از پر طرفدار ترین ظرف غذاهای برقی در جهان شناخته شده است.

ادامه مطلب...
1
2345