بهترین جعبه خاتم کاری اصلی | تک سبد

یکی از هنر هایی که شما می توانید از آن در تزیین منزل و یا محل کار خود بهره مند شوید، هنر زیبای خاتم کاری می باشد. این هنر زیبا در شهر های مختلفی در ایران تولید می شود اما تفاوت تولید این محصول صنایع دستی در اصفهان با سایر شهر ها به چشم نیز قابل مقابسه می باشد. یکی از معرو ترین محصولات زیبای خاتم کاری که در اصفهان تولید می شود و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد، جعبه جواهرات خاتم کاری اصفهان inlay wooden box است.

ادامه مطلب...

دستگاه تصفیه خانگی آب ایرانی

برای اینکه بتوانید آبی گوارا و تمیز را در دسترس خود قرار دهید می توانید از دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER استفاده نمایید. این محصول دارای دو فیلتر داخلی با جنس سرامیکی و نانو می باشد که می توانید از آن بهره مند شوید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید. این محصول می تواند به صورت مستقیم آب داخل لوله را تصفیه نماید و آبی را برای شما به صورت ویژه راهم آورد که ین سنگین ندارد و شما می توانید به راحتی از آن برای آشامیدن بهره مند شوید.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی آبمیوه گیری دستی بیتا

با بهترین دستگاهی که در اختیار شما قرار داده ای می توانید آبمیوه های متنوع هر فصلی را بگیرید و نوش جان نمایید. با خرید آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 می توانید به خود و خانواده خود هدیه ای را تقدیم کنید که با خود سلامتی و ویتامین های متنوع را به همراه خواهد داشت. می توانید یکی از این آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 را در آشپرخانه و یا محل کار خود قرار دهید و به راحتی هر میوه ای را که در نظر دارید آبگیری نمایید.

ادامه مطلب...

خرید فیروزه کوبی اعلا اصفهانی

هنر های بسیار فراوانی برای شما عزیزان در دسترس است تا بتوانید از آن ها برای تزیین خانه و یا محل کار خود بهره ببرید. یکی از این هنر های زیبا که در هر کجا از آن در اصفهان می توان یافت هنر زییای فیروزه کوبی می باشد. مهد تمدن این هنر زیبا اصفهان و شهر نصف جهان می باشد که می توانید انواع محصولات فیروزه کوبی را در این شهر بیابید. یکی از بهترین آن ها آجیل خوری فیروزه کوبی ارتفاع 9 سانتی متر Turquoise Nuts Dish 9cm می باشد که در اصفهان با دقت بالایی ساخته می شود

ادامه مطلب...

ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان

هنر میناکاری برای شما عزیزان یکی از زیباترین و پر کاربرد ترین صنایع دستی می باشد که می توانید از آن در منزل و یا محل کار خود بهره ببرید. اصفهان مهد تمدن هنر های دستی می باشد که می توانید بهترین و ظریف ترین میناکاری ها را به صورت اینترنتی خریداری نمایید و درب منزل خود تحویل بگیرید. اصفهان یکی از بهترین و زیبا ترین میناکاری ها را برای شما تولید می کند که می توانید با آن زمان را اندازه گیری نمایید و با گذاشتن آن بر روی دیوار تزیین و دکوراسیون خود را تغییر دهید. میناکاری که به معنی آبی آسمان می باشد دلیلی بر نامگذاری این محصول می باشد که در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

ادامه مطلب...

دستگاه بخور گرم صورت هایتک جدید

هر قدمی را که برای سلامت پوستی خود به کار بگیرید می تواند قدمی درست در زندگی باشد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna صورت و مجرای تنفس خود را کاملا التیام ببخشید. برای کسانی که سینوس هایی ملتهب دارند و یا مجرای تنفسی آن ها بسیار ملتهب است این دستگاه افشانه بخور گرم صورت هایتک جدید مدل High Tech NTA Facial Sauna پیشنهاد می شود.

ادامه مطلب...

بازارچه های فصلی صنایع دستی و خرید فیروزه کوبی

 یکی از صنایع دستی ایرانی که قدمت چندانی ندارد اما به دلیل ویژگی نوآورانه بودن و همچنین کاربردی بودن آن در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است هنر فیروزه کوبی می باشد. فیروزه کوبی هنری زیبا و چشم نواز که با نشاندن قطعات ریز فیروزه بر روی زیر ساخت های مختلف پدید می آید، هنری نوپا بوده که خاستگاه آن شهر مشهد بوده.

ادامه مطلب...

آغاز سال نو با خرید میناکاری تهران

شهروندان تهرانی نیز می توانند با خرید میناکاری تهران زیبایی را به سفره های خود دعوت نمایند و آغاز سال نو را با زیبایی صنایع دستی دوچندان لذت بخش کنیم. استفاده از جام میناکاری شده برای تزئین سفره های هفت سین می تواند ایده بسیار خلاقانه و چشم نوازی باشد که اصالت این جشن باستانی را با هنری باستانی پیوند بزنیم.

ادامه مطلب...