بازارچه های فصلی صنایع دستی و خرید فیروزه کوبی

 یکی از صنایع دستی ایرانی که قدمت چندانی ندارد اما به دلیل ویژگی نوآورانه بودن و همچنین کاربردی بودن آن در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است هنر فیروزه کوبی می باشد. فیروزه کوبی هنری زیبا و چشم نواز که با نشاندن قطعات ریز فیروزه بر روی زیر ساخت های مختلف پدید می آید، هنری نوپا بوده که خاستگاه آن شهر مشهد بوده.

ادامه مطلب...

آغاز سال نو با خرید میناکاری تهران

شهروندان تهرانی نیز می توانند با خرید میناکاری تهران زیبایی را به سفره های خود دعوت نمایند و آغاز سال نو را با زیبایی صنایع دستی دوچندان لذت بخش کنیم. استفاده از جام میناکاری شده برای تزئین سفره های هفت سین می تواند ایده بسیار خلاقانه و چشم نوازی باشد که اصالت این جشن باستانی را با هنری باستانی پیوند بزنیم.

ادامه مطلب...

مرکز فروش اینترنتی سفره های قلمکاری شده

هنر زیبای قلمکاری از بهترین و زیباترین محصولات صنایع دستی به شمار می رود که می توانید از آن استفاده های بسیاری کنید و محصولات خود را در خانه و یا محل کار خود در امورات مختلف به کار بگیرید. یک از زیباترین محصولات قلمکاری پارچه قلمکار اعلا رنگ سبزآبی ابعاد 100*108 سانتی متر ISFAHAN GHALAMKARI 100*108cm می باشد که در نوع خود نمونه است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب...

ظروف میناکاری تهران | فروش با تخفیف های ویژه

میناکاری یکی از زیباترین و بهترین محصولات هنر های دستی به شمار می رود که می توانید از این محصول در تزیین و دکورسیون منزل و یا محل کار خود از آن استفاده نمایید.


میناکاری جدید


در بسیاری از شهری های کشور این محصول به وفور یافت می شود اما مردمان پایتخت و شهر بزرگ تهران از این محصول به صورت ویژه استقبال می کنند و آن را میراث کشور خود می دانند.


مینا کاری ساعتمینا که به معنای آبی آسمان می باشد دلیل بر نامگذاری این محصول است که در رنگ های متنوعی در حال توضیع می باشد.


خرید مینا کاری اصلیاگر قصد خرید یکی از این محصو.لات زیبا و منحصربفرد رادارید می توانید به صورت ویژه از تخفیف هایی که برای شما در نظر گرفته ایم بهره مند شوید و محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.


خرید مینا کاری


یکی از زیباترین محصولاتی که به آن توجه ویژه ای شده است بشقاب میناکاری تهران است.


خرید میناکاری اصلی


فروشگاه اینترنتی تک سبد در راستای تحقق هنر های دستی به ویژه ظروف میناکاری تهران اقدام به فروش محصولات میناکاری تهران کرده است.


خرید میناکاری اصلی


لازم به ذکر است که تمامی محصولات از کارگاه های هنری تهیه شده است و به صورت مستقیم در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.


خرید مینا کاری اصلی


تمامی محصولات این فروشگاه دارای تخفیف های وره ای می باشد که می توانید از این تخفیف های بهره مند شده و میناکاری خود را درب منزل تحویل بگیرید.


دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول

ادامه مطلب...

مرکز فروش انواع ساعت مچی هوشمند ارزان قیمت

یکی از انواع اپل واچ طرح ارزان قیمت، ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 می باشد که دارای طرحی زیبا و تمیز و ظاهری کاملا شبیه اپل واچ می باشد و با بستن آن بر روی دست کسی متوجه طرح بودن آن نمی شود. از مهمترین ویژگی های این ساعت هوشمند طرح اپلی، امکان اتصال بلوتوثی با تلفن هوشمند اندرویدی می باشد، برای این منظور لازم به نصب نرم افزار مورد نیاز می باشد.

ادامه مطلب...

جعبه های خاتم کاری شده در فروشگاه تک سبد

 برای نگهداری از جواهرات ارزشمند خود باید جعبه ای مناسب را برای این امر فراهم آورید که بتواند به ارزش محصول شما بیافزاید و درخور جواهرات ارزشمند شما باشد. این محصول را می توانید در کمترین زمان و با کیفیت عالی سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. شما با خری این محصول می توانید از تخفیف هایی که برای شما عزیزان ارائه شده است بهترین بهره را ببرید زیرا این تخفیف ها تا 44 درصد افزایش دارند.

ادامه مطلب...

خرید هدیه تبلیغاتی هوشمندانه و ارزان

بنابراین اگر طیف گسترده ای از مشتریان را دارید می توانید هدایای تبلیغاتی متنوعی خریداری کنید که مربوط به گروه های مشخصی باشد به عنوان مثال استفاده از کیف چرم مدیریتی می تواند یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای گروه مدیران می باشد. استفاده از پاور بانک هدیه تبلیغاتی نیز می تواند برای همه اقشار جامعه مورد استفاده قرار گیرد زیرا با توجه به همه گیر شدن استفاده از گجت ها و نیاز دائم به شارژر همراه این پاور بانک با امکان درج لوگو بهترین هدیه تبلیغاتی می باشد.


ادامه مطلب...

کوچک ترین دستگاه بخور سرد جهان

دستگاه بخور سرد به شما عزیزان کمک می کند تا بتوانید از هوای تازه استفاده نمایید و مجراهای تنفسی خود را باز نگه دارید . این محصول برای شما عزیزان تولید بخور سرد می کند و برای شما بسیار مفید واقع خواهد شد. شما با استفاده از این محصول می توانید در هر مکان از بخوری که تولید می کند بهره ببرید. این دستگاه به خصوص می تواند برای شما عزیزان بسیار مفید واقع شود و در هر کجا قابل استفاده باشد.

ادامه مطلب...